2.5 inç SSD

2.5 inç SSD

Longline özellikle dizüstü bilgisayarlar için kullanılmak üzere geliştirilen 2.5 inç boyutunda SSD çözümleri üretmektedir.

Günümüzde gerek eski nesil laptop bilgisayarları hızlandırmak gerekse güncel bilgisayarlarda performanslı bir çalışma ortamı sağlamak için kullanılan 2.5 inç boyutundaki SSD çözümleri, aynı zamanda yüksek hızlı veri transferine ihtiyaç duyulan ortamlarda harici disk çözümü olarak da (uygun bir taşıyıcı kasa ile) kullanılabilir.2.5 inç temelde SSD diskin boyutunu belirten bir birimdir. Masaüstü bilgisayarlarda kullanılan 3.5 inç disklere göre daha küçük olan 2.5 inç diskler daha az yer kaplar. Az yer kaplaması bu tarz çözümleri özellikle yer sıkıntısı olan dizüstü bilgisayar gibi cihazlar için cazip hale getirmektedir.

Longline SSD, hafif ve darbeye dayanıklı olup, iç bölümünde hareketli parça bulunmamaktadır. Böylece verilerinizi, istemeden çarpma ve düşürme durumunda, kayıplara karşı güvende tutmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca, düşük güç harcama özelliğiyle bilgisayarınızın çalışma ömrü uzamaktadır. Uzun pil ömrü, sessiz çalışması, darbeye/titreşime/ısıya dayanıklılığı ve etkileyici performansıyla Longline SSD, ergonomik yapısıyla güvenli ve keyifli bilgisayar kullanımı sunmaktadır.

Longline Katı Hal Sürücüsü (SSD) ile bilgisayarınızın performansını kolayca artırabilirsiniz. Longline SSD, anlık yazma performansı sayesinde bilgisayar iş yükünüzü sizin için azaltmaktadır. Web’te rahatça dolaşmanızı, keyifli oyun oynamanızı, yüksek veri hızıyla zamanınızı iyi değerlendirmenizi sağlamaktadır.

Longline SSD’nin veri okuma ve yazma işlemi sabit disklere göre çok daha hızlı olup, 20 kata kadar performans gösterebilmektedir. Daha hızlı açılma, kapanma ve uygulama yükleme imkanıyla, rahat çalışma imkanı sunmaktadır.

Kalite

Yüksek Performans

Güvenilirlik

Longline

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.

İletişim İçin Tıklayın LONGLINESTORE.COM İÇİN TIKLAYIN
Menü