Portable Taşınabilir SSD

Portable Taşınabilir SSD

SSD çözümleri aynı zamanda birden fazla bilgisayar arasında veri transferi için de kullanılabilmektedir. Longline Portable Taşınabilir SSD Depolama çözümleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde dosya transferi yapılabilmektedir. Longline Portable Taşınabilir USB 3.1 SSD Harici Disk farklı depolama seçeneklerine sahiptir.

Longline Taşınabilir SSD çözümleri Windows ve Mac işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Longline Taşınabilir SSD çözümleri aynı zamanda mobil cihazlarla da uyumlu çalışabilmektedir.

Yüksek hızlı bağlantı türü olan USB 3.1’i kullanan Longline SSD ürünleri dosyalarını yedeklemek isteyenler, fotoğraf ya da video işleri yapan ve yüksek dosya boyutları ile çalışanların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Saniyede 500 MB’a varan okuma, 420 MB’a varan yazma hızlarına sahip olan Longline Taşınabilir SSD çözümleri, 128, 256, 512 ve 1 TB depolama seçenekleri ile her türlü ihtiyaca yanıt vermektedir.

Longline SSD ailesi Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarla da uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Bu da mobil cihazdaki dosyaları hızlı bir şekilde yedekleme yapılabileceği anlamına gelmektedir.

Kalite

Yüksek Performans

Güvenilirlik

Longline

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.

İletişim İçin Tıklayın LONGLINESTORE.COM İÇİN TIKLAYIN
Menü