Micro Portable SSD

Micro Portable SSD

Longline, SSD teknolojisinde ileri çözümler üreterek, kolay, hızlı ve güvenilir depolama çözümleri sunmaktadır.

Micro Portable SSD teknolojisiyle artık dosya transferi için herhangi bir kabloya ihtiyaç duyulmamakta. Her cepte rahatlıkta taşınabilir olan Micro Portable SSD, her yerde her ortamda kolayca depolama imkanı sunmaktadır.

Longline Taşınabilir SSD çözümleri Windows ve Mac işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Longline Taşınabilir SSD çözümleri aynı zamanda mobil cihazlarla da uyumlu çalışabilmektedir.

Yüksek hızlı bağlantı türü olan USB 3.1’i kullanan Longline SSD ürünleri dosyalarını yedeklemek isteyenler, fotoğraf ya da video işleri yapan ve yüksek dosya boyutları ile çalışanların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Saniyede 550 MB’a varan okuma, 500 MB’a varan yazma hızlarına sahip olan Longline Micro Portable SSD çözümleri, 128, 256, 512 ve 1 TB depolama seçenekleri ile her türlü ihtiyaca yanıt vermektedir.

Longline SSD ailesi Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarla da uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Bu da mobil cihazdaki dosyaları hızlı bir şekilde yedekleme yapılabileceği anlamına gelmektedir.

Kalite

Yüksek Performans

Güvenilirlik

Longline

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.

İletişim İçin Tıklayın LONGLINESTORE.COM İÇİN TIKLAYIN
Menü