Yasal Uyarı ve Gizlilik

Yasal Uyarı ve Gizlilik

Longline sitesi içinde yer alan ve sürekli güncellenen haberlere, kampanya bilgilerine ve diğer süreklilik arz eden güncellemelere üyelik bazında erişmek için kullanıcıların, adı, soyadı, e-posta adresi ve şirket ise şirket adı gibi bilgilerini talep eden formlar doldurmaları istenebilir. Bu bilgiler cookie’ler aracılığıyla kullanıcıların bilgisayarlarına konulabilir ve bu bilgilere göre site gezintisinin kişiye özel bir şekilde sürmesi sağlanabilir.

Longline internet sitesinde doldurulan formlar ile toplanan bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Ancak Longline bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilecektir.

Bu sitede gösterilen ürün bilgileri Longline ürün ailesinde yer alan ürünlerden derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için irtibat bilgilerinden ulaşmanızı öneririz. Longline ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü Longline sorumluluk kabul etmez.

Longline, Dağıtıcıların, Satıcıların, İştiraklerin ya da reklamcıların Web siteleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü şahıs Web sitelerine verilen bağlantılar üzerinden erişilen bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk ya da yükümlülük kabul etmemektedir. Ziyaretçiler işbu belge ile bağlantıların yalnızca rahatlık sağlaması için verildiğini ve bu bağlantıların varlığının, Longline’ın herhangi bir üçüncü şahıs Web sitesinde bulunan bilgileri onayladığını, tasdik ettiğini ya da doğruladığını göstermemektedir. Ziyaretçiler, diğer Web sitelerine erişim sağlayarak Longline’ın, her bir site için ayrıca belirtilmediği sürece üçüncü şahıs Web sitelerinde ya da bu siteler üzerinden ürünlerin ya da hizmetlerin satın alınmasını ya da satışını önerdiği anlamına gelmemektedir.

Longline, kullanıcıların kendisine longlinememory.com adlı web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden elektronik ortamdan iletilen kişisel verileri üçüncü kişilerle, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamı ve kişisel verilerin toplanması ile ilgili açıklanan amaçlar dışında paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır.

Longline

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.

İletişim İçin Tıklayın LONGLINESTORE.COM İÇİN TIKLAYIN
Menü