Kişisel Veri Depolama

Kişisel Veri Depolama

Günlük hayatımızda sürekli veri üretiyoruz. Fotoğraf çekerken, video kayıt ederken, bilgisayarda bir doküman oluştururken ve her türlü işimizde bu verileri üretiyoruz. Ürettiğimiz verilerin bir kısmını da depolamamız gerekiyor. İşte bu depolamadığımız veriler bilgisayar, telefon ve tablet gibi cihazlarımızın hafızalarının dolmasına yol açar. Longline tarafından üretilen USB bellek, SSD, hafıza kartı ve diğer depolama çözümleri bu verilerin yedeklenmesini sağlar.

Longline SSD Çözümleri


Hareketli parça içermediği için veri transferi ve performans konusunda üst düzey çözümler sunabilen bir depolama türü olan Solid State Drive ya da kısa adıyla SSD ürünleri, klasik bir sabit diskten 10 kat daha hızlıdır. Bilgisayarınızdaki sabit diskleri SSD türevleri ile değiştirerek çok daha hızlı ve performanslı bir kullanım deneyimine ulaşabilirsiniz. Longline, geniş bir yelpazede, 2.5 inçten, M.2’ye ve mSATA’ya kadar birçok kategoride ve kapasitede SSD üretimi yapmaktadır.

Longline Hafıza Kartı Çözümleri


Günlük hayatımızda cep telefonu, fotoğraf makinesi, video kamera, aksiyon kamerası ve benzeri birçok cihazda kullanılan hafıza kartları üretilen verilerin depolanmasını sağlar. SD, SDXC, SDHC, microSD, microSDHC, microSDXC ve CompactFlash bellek kartı türlerinde üretim yapan Longline, farklı depolama ve hız standartlarını karşılamaktadır. Bu sayede farklı cihazlar tarafından üretilen video, fotoğraf ve veriler bu bellek kartlarında saklanabilir ve gerektiğinde kullanmak üzere hazır tutulabilir.

Longline USB Flash Bellek Çözümleri


USB Flash bellekler küçük boyutları, pratik olmaları ve her yere rahatlıkla taşınabilmeleri sebebiyle günlük hayatta en çok tercih edilen depolama ve veri taşıma çözümlerinden biridir. Standart USB bağlantısını kullanan bu minik yardımcılarımız eski ya da yeni fark etmeden tüm bilgisayarlarla uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

Longline USB Flash bellek çözümleri farklı kapasite, hız ve tasarım özellikleriyle her türlü ihtiyaç ve beklentiye karşılık vermek üzere üretiliyor.

Longline

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.

İletişim İçin Tıklayın LONGLINESTORE.COM İÇİN TIKLAYIN
Menü