Storm Memory

Storm Memory

Longline oyun tutkunlarını da unutmuyor ve oyun bilgisayarları için geliştirdiği yüksek performansı Memory modellerini de kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Her gün dünya çapında milyonlarca insan oyun oynuyor. Bazen uçsuz bucaksız yeni bir gezegende keşifler yaparken, bazen yüzlerce kişiyle birlikte hayatta kalmaya çalışıyor.

Longline olarak oyuncuları çok iyi anlıyor ve onlar için özel çözümler üretiyoruz. Bu çözümlerden biri de oyun Memory. Oyuncuların ihtiyaç ve beklentileri için özel olarak tasarlanan bu çözümler en yoğun ve karmaşık işlemlerin yapılması, kalabalık sunucularda ya da mili saniyelerin bile önemli olduğu yoğun güç gerektiren oyunlarda kesintisiz bir performans sunmak için tasarlandı.

Her Türlü Sistem için Uyumluluk

Longline oyun memory çözümleri her türlü sistemde sorunsuz olarak çalışabilme garantisi sunuyor. Hem Intel hem AMD anakartları ile uyumlu olarak çalışan bu çözümler yüzde 100 test edilmiş olup, Longline marka garantisi kapsamında piyasaya sunulmaktadır.

Standart Memory çözümlerinden çok daha farklı özelliklere sahip olan oyun Memory ürünleri daha yüksek, kesintisiz ve sorunsuz bir performans sunmak için tasarlanır.

Longline, farklı oyuncuların farklı performans ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip oyun Memory çözümlerine sahiptir. DDR3, DDR4 türlerinden 2400 Mhz, 2666 Mhz, 3000 Mhz, 3200 Mhz ve 3466 Mhz frekanslarına kadar farklı sistem gereksinimleri için çözümler üretir.

Yüksek Performans

Longline oyun Memory ürünleri oyunlardaki en zorlu anlarda bile sizi yarı yolda bırakmaz. Bazen büyük bir rakiple mücadele ederken, bazen de takım arkadaşlarını kurtarırken gerekli olan performansı Longline oyun Memory çözümlerinde bulacaksınız.

Oyun gibi özel ve yüksek performans ihtiyacı olan uygulamalar için geliştirilen Longline oyun memory ürünleri yüksek veri akış hızı, yüksek saat hızı ve kesintisiz çalışma gibi özelliklerle donatılmıştır. Sizi asla yarı yolda bırakmayacak Longline oyun memory çözümleri oyun severlerin bir numaralı tercihi olacak. Kullanım kolaylığı ve soğutucu özelliği ile gönül rahatlığıyla hızınızı artırma imkanı sunar.

Kesintisiz Performans

Longline oyun memory ailesindeki ürünler kesintisiz performans sunmak üzere tasarlanırlar. Bu da en zor ve karmaşık görüntülerin oluşturulduğu oyunlarda bile sürekli, yüksek ve üstün bir kalitede oyun zevki sunulacağı anlamına gelir.

Bütünleşik Hız Aşırtma Özelliği

Oyuncuların en önemli ihtiyaçlarından biri olan hız aşırtma (Overclocking) özelliği daha fazla performansın gerektiği yerlerde yardıma koşuyor.

Farklı Sistemlere Farklı Çözümler

Longline oyun memory çözümleri arasında farklı anakartlar için farklı seçenekler yer alır. DDR3 ve DDR4 türlerinde ve farklı frekans hızlarında oyun Memory çözümleri bulunan Longline, her türlü ihtiyaç için seçeneklere sahiptir.

Neden Oyunlara Özel Memory Gerekiyor?

Oyun gibi yüksek ve kesintisiz performans isteyen faaliyetlerde bilgisayarlara daha yüksek güç gerekir. Bunun en önemli sebebi ise oyunların sistem kaynaklarını çok daha fazla kullanıyor olmasıdır. Oyunlarda en yüksek performans sunmaya çalışan bilgisayar, çok daha hızlı, yüksek performanslı ve veri yolunun imkanlarını sonuna kadar kullanan Memory çözümlerine ihtiyaç duyuyor.

Menü