Longline Hakkında

Longline Hakkında

Profesyonel ekip ve güçlü operasyon yeteneği ile güvenilir çözüm ortağı.

2000 yılında kurulan Longline, uzun yıllardır edindiği tecrübesi ve uzman kadrosu ile telekomünikasyon alanındaki birçok kamu, özel ve telekom şirketine hizmet vermektedir. Türkiye çapında 800’ü aşkın iş ortağı ile faaliyetlerine devam eden şirket, dünya çapında yer alan ofisleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Özgün ve yenilikçi çözümlerle, en yeni teknolojik ürünleri en hızlı ve en ucuz maliyetle ve finansal çözümler ile iş ortaklarına ve müşterilerine sunmakta, işlerini geliştirmelerini ve ihtiyaç duydukları en yeni teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Yeni teknolojik gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda sunduğu çözümleri geliştirmeye devam etmektedir.

Kalite

Yüksek Performans

Güvenilirlik

Longline, 2008 yılında kendi ürün ailesini geliştirme kararı aldı. Pazar araştırmaları, saha ve ar-ge çalışmaları sonucunda kendi ürünlerini geliştirmeye başladı.

İlk etapta üretmeye karar verdiği SFP modüller, yüksek performans, uygun maliyet ve kaliteli dış kaplama özellikleriyle sektörde kısa zamanda aranan ve tercih edilen ürünler arasına girdi. Longline SFP, günümüz koşullarında 100GB modüllerden 1GB modüllere, en kısa mesafeden özel üretimli en yüksek mesafelere kadar çeşitli seçeneklere sahiptir.
Longline, bugüne kadar kazandığı ar-ge birikimiyle, tüm markalara özgü ürünlerin modüllerini de üretebilmektedir. Ürünler, Türkiye ve dünya pazarında büyük ilgi görmüş olup, birçok telekom, kamu ve özel sektör firması tarafından tercih edilmektedir.

SFP ailesinde gösterdiği başarılar neticesinde, ürün ailesini farklı bir ürün grubu ile destekleyen Longline, 2012 yılı itibari ile Server / Notebook / PC / Network ürünleri ile uyumlu çalışan Memory ve SSD üretimine başladı. Longline Memory ve Longline SSD markaları adı altında hizmet vermeye başladı.

Kişisel ve kurumsal bilgisayarların ihtiyacı haline gelen ve günümüzün en hızlı teknolojisi olarak kabul edilen depolama ünitelerindeki SSD ürünlerinin üretimini yapmakta olup, güçlü donanımı, maksimum okuma yazma hızı, sağlam ve ısıya dayanıklı alüminyum kasası ile şık bir tasarıma sahip olan ürün, düşük ses ve az güç tüketimi ile kullanıcılara yüksek performans ve keyifli kullanım imkanı sunmaktadır. Harici depolama alanında da çözüm sunarak, taşınabilir (portable) SSD ürünü ile, bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi kullanıcıları için 500 MB/S’ye kadar üstün performans sunmaktayız.

Memory ürünleri, uygun maliyet, yüksek performans, kaliteli chipset, ısıya dayanıklı dış kaplama gibi özellikleriyle sektörde kısa zamanda fark oluşturdu. CE, RoHS, ISO 9001 sertifika süreçlerini tamamlayarak, üretim süreci, ürün tasarımı ve kalite testiyle sektörde tercih edilir oldu.

Menü