NVMe M.2 SSD

NVMe M.2 SSD

Longline son yıllarda popüler olan NVMe M.2 standartlarında SSD çözümleri de üretmektedir. Harici ya da SATA SSD çözümlerine göre bazı avantajları olan ve genelde doğrudan anakarta bağlanan NVMe M.2 çözümleri, özellikle yüksek performans ve sürekli yüksek veri beklentisi olan kullanıcılara hitap etmektedir.

NVMe yani Non-Volatile Memory Express, SSD depolama ürünleri yerine tasarlanmış, PCI Express arayüzünü kullanan yüksek hızlı bir depolama teknolojisine sahip olup, sürücünün daha hızlı çalışmasına imkan sağlayarak, düşük güç tüketimi, ölçeklenebilirlik ve standartlara uyumluluk özelliklerine sahiptir.

Verimli ve ölçeklenebilir bir protokol olan NVMe, daha büyük depolama verimliliği ve daha az gecikme süresi sunuyor. NVMe, bekleme süresindeki hızı ve büyük depolama verimliliğiyle, yeni nesil depolama sınıfı belleklerin (SCM) bir sonraki adımını temsil ediyor.

NVMe teknolojisi; data merkezleri, büyük sistemler ve işletmeler için tasarlanmış, benzersiz faydalar sunmaktadır. Etkin veri erişimi, yüksek kapasitesi ve hot-swap destekli zarif ebadıyla kullanıcılara daha iyi hizmet süreleri sunabilmektedir. Dosyaların hızlı şekilde duraksamadan yüksek performansla çalışmasına imkan sunarak, iş verimliliğini artırmaktadır.

Kalite

Yüksek Performans

Güvenilirlik

Longline

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.

İletişim İçin Tıklayın LONGLINESTORE.COM İÇİN TIKLAYIN
Menü