Neden Longline Seçilmeli

Bellek konusunda profesyonel ekibe sahip olan Longline, en yüksek kalitede bellek ve ssd üretimi yapmakta olup, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bilgi ve donanıma sahiptir. Longline ailesi, hızlı, güvenilir, yüksek kalite ve memnuniyet konularında müşterilerine garanti vermektedir.

Neden Longline Seçilmeli

Garanti

Dürüstlük, inovasyon, profesyonellik, verimlilik, disiplin ve sadelik felsefesine sadık kalarak sektör ve müşteriler tarafından adından övgüyle söz ettirmektedir. Dünya geneli marka güvenilirliğiyle, tüm memory, ssd ve hafıza ürünleri tam garanti kapsamındadır. Hızlı onarım ve değişim hizmetleri sunduğunu garanti etmektedir.

Teknik Destek

Longline ürününüzle ilgili nadiren de olsa karşılaşabileceğiniz sorun durumunda, Teknik Destek Ekibi tarafından 7/24 hizmet sağlanmaktadır.

Kalite

Profesyonel teknik ekibi, laboratuarları ve üretim ekipmanlarıyla, yenilik anlayışı ve kalite kontrol sistemiyle, CE, RoHS, ISO 9001 sertifika süreçlerini tamamlamış, ürün tasarımı, üretim süreci ve kalite testiyle üstün başarı göstermiştir.

Testler

Kalite kontrol sağlamak üzere kademeli çok yönlü test sistemi uygulanmakta, tasarım, bileşenler, sinyal, performans ve kalite kontrolleriyle %100 güvenilirlik testine tabi tutulmaktadır.

Güvenilirlik

Cihazınız için doğru belleği seçerek, yüksek performans elde edebilir, güvenli kullanımı sağlayabilir, uygun sahip olma maliyetiyle kullanım sağlayabilirsiniz.

Çözüm

Cihazınızın performansını arttırmanın en kolay yolu, ssd disk ve belleği değiştirmek veya yükseltmektir. Böylece büyük veri tabanlarında daha iyi hizmet verebilir, bulut kullanımında daha yüksek performans sağlayabilir ve iş hızınızı artırarak performans için gerçek çözüme kavuşabilirsiniz.

Ürün Teslimi

Ürün siparişleri en hızlı ve güvenilir yollarla yapılarak, müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.

Menü