Katı Hal Sürücüleri (SSD)

Katı Hal Sürücüleri (SSD)

Longline, yüksek teknolojili SSD (Solid State Drive) depolama ürünlerinin lider ve profesyonel bir üreticisidir. Yenilikçi teknoloji ile SSD’lerin geliştirilmesi, üretimi, pazarlanması ve satışı konusunda dünyanın her yerinden müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.

Longline SSD, PC’nizin depolama çözümlerini iyileştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. PC’ler, dizüstü bilgisayarlar ve endüstriyel pazarlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Longline performans, hız ve güvenlik isteyen kullanıcılar için laptop, masaüstü bilgisayar ve sunucular için SSD çözümleri üretmektedir.

Hareketli parça içermeyen SSD sürücülerle eski nesil bilgisayarlar hızlandırılabilmektedir.Ayrıca 2.5 inç, M.2 ve mSATA kategorilerindeki Longline çözümleri yeni nesil bilgisayarlar için çok daha performanslı ve hızlı kullanım imkanı sunmaktadır.

Longline özellikle dizüstü bilgisayarlar için kullanılmak üzere geliştirilen 2.5 inç boyutunda SSD çözümleri üretmektedir. Günümüzde gerek eski nesil laptop bilgisayarları hızlandırmak gerekse güncel bilgisayarlarda performanslı bir çalışma ortamı sağlamak için

Diğer Ürünler

Memory

Hafıza Kartı

USB Flash Bellek

Longline

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.

İletişim İçin Tıklayın LONGLINESTORE.COM İÇİN TIKLAYIN
Menü