Sunucular ve Veri Merkezleri

Sunucular ve Veri Merkezleri

Longline sunucu ve veri merkezlerine özel SSD ve memory çözümleri üretimi yapmaktadır. Sunucu ve veri merkezlerinde kullanılan Memory ve SSD çözümlerinin en önemli farkı 7/24 çalışmaları ve zaman zaman ağır yük altında çalışmalarıdır. Ayrıca çok büyük verilerin işlendiği, nesnelerin interneti, bulut çözümleri gibi alanlarda faaliyetleri olan veri merkezleri için geliştirilen ürünlerin de bu ölçekteki faaliyetleri kaldırabilecek bir altyapıya sahip olması gerekiyor.

Veri merkezi mimarları, farklı iş yükleri için esnekliği koruyarak çok çeşitli sistemler için performans hedeflerini tasarlarlar. Çeşitli veri uygulamaları, çeşitli sistem özellikleri ve iş yükü taleplerini karşılamak için bir dizi veri saklama ve bellek yapılandırmasına ihtiyaç duyabilirler. Longline sunucu belleği ve kurumsal sınıf SSD’leri, Yapay Zeka, makine öğrenmesi, büyük veri analizi, bulut bilişim, operasyonel veri tabanları (ODB – Operational Databases), veri tabanı uygulamaları ve veri ambarları gibi iş yüklerinin yönetilmesine yardımcı olur.

Veri Merkezlerine Özel Katı Hal Sürücüleri (SSD)


Longline, kapsamlı testlere tabi tutulan SSD çözümleri ile sunucu ve veri merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlere sahiptir. Yüksek performanslı ve uzun süreler kesintisiz olarak çalışabilen SSD çözümleri ile her türlü endüstriyel ihtiyaca cevap veren Longline, iş ortaklarına en uygun çözümleri makul fiyat politikası ile sunmaktadır.

Sunucular için Longline Memory Çözümleri


Performans, uzun süre çalışabilme, kesintisiz kullanım gibi özellikleri bulunan Longline sunucu memory ürünleri, her türlü zorlu koşullarda kullanılabilecek şekilde üretilir. Longline’ın sunucu memory çözümleri bulut ve veri işleme performansını artırdığı gibi sanallaştırma maliyetini azaltılmasına yardımcı olur.

Longline

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.

İletişim İçin Tıklayın LONGLINESTORE.COM İÇİN TIKLAYIN
Menü