Arıza Takip

Arıza Takip

LONGLINE ARIZA TAKİP FORMU

Firmamızdan satın aldığınız ürünler için Teknik Destek Hizmeti alabileceğiniz RMA sayfamıza hoş geldiniz. Longline’den satın aldığınız ürünlerle ilgili sorun yaşadığınız takdirde, LONGLINE RMA FORM’unu online olarak doldurmanız gereklidir. Formu doldurduğunuz takdirde, en kısa sürede yetkili teknik personelimiz sizlere dönüş yaparak bilgi verecektir.

Lütfen, internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde arıza veya iade durumunda, satın almış olduğunuz e-ticaret sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştiriniz. Aksi durumda servis ekibimiz müdahalede bulunamayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

• Garanti kapsamındaki ürünler için ARIZA KAYIT FORMU doldurulmalıdır.
• Ürünler hakkında kabul ve ret kararı servisimizin incelemesinden sonra kesinlik kazanır. Tarafınıza bilgi mesajı sms/e-mail yoluyla gönderilecektir.
• Onay mesajı tarafınıza geldiğinde, ürününüzü kargo yoluyla veya elden firmamıza gönderebilirsiniz.
• Ürün kabul ve teslimi hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında yapılmaktadır.
• Kargo ile ürün gönderim koşulları:
a. Karşı ödemeli gönderi kabul edilmemektedir. Kargo gönderi takiplerini lütfen kargo firması üzerinden yapınız. Ürün Teslim Adresi: Kartaltepe Mah. Hakan Sk. No:18 34403 Longline Plaza, Bayrampaşa / İstanbul
b. Kargo ile gönderilen ürünlerin taşınması esnasında hasar gördüğü durumlarda, kargo firmasına “Kargo Durum Tespit Tutanağı” tutturulmalıdır.

Menü